آقا مهندس

تماس با ما

ارتباط با ما:

مرکز مشاوره صیفیجات، فروشگاه محصولات تضمینی، خرید بذر، خرید سم، خرید کود

کادر فروش نهاده های کشاورزی

تلفن های تماس:

44893621 (021)

44893619 (021)

آیدی تلگرام: aghamohandess
شماره واتس آپ: 09037380575
مرکز مشاوره صیفیجات، فروشگاه محصولات تضمینی، خرید بذر، خرید سم، خرید کود

کادر مشاوره

تلفن های تماس:

44893624 (021)

09194044108

آیدی تلگرام: aghamohandes1
شماره واتس آپ: 09194044108
مرکز مشاوره صیفیجات، فروشگاه محصولات تضمینی، خرید بذر، خرید سم، خرید کود

مدیریت

تلفن های تماس:

49235000 (021)

aghamohandes.tr@gmail.com

آدرس ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، جنت آباد جنوبی، خیابان چهارباغ شرقی، انتهای خیابان 16 متری اول شمالی، نبش کوچه آذرشب شرقی، پلاک 38/1، طبقه سوم، واحد 11

درباره ما:

مرکز مشاوره صیفیجات آقا مهندس متشکل از گروه بزرگی از فروشندگان نهاده های کشاورزی، کشاورزان برتر، مهندسان و اساتید برتر،  و  شرکت های شاخص حوزه صادرات، می باشد که با هدف کمک به کشاورزان،  کارآفرینی و ایجاد سودآوری در کشاورزی ایجاد شده است. این گروه خدماتی مانند مشاوره کشت و کار صیفیجات، فروش نهاده ها بصورت تضمینی، تولید محصولات کشاورزی بصورت مشارکتی و صادرات محصولات کشاورزی را انجام می دهد.

در حال حاضر کشاورزان زیادی در مناطق مختلف کشور از مشاوره های حضوری و غیر حضوری این گروه بهره مند هستند. غالب کشاورزان گروه تحقیقاتی آقا مهندس را با جمله “افزایش عملکرد تضمینی” میشناسند. و رساندن عملکرد صیفیجات به چند برابر متوسط عملکرد یکی از اهداف خدماتی ماست. افزایش عملکرد محصولاتی مانند گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان و… در فضای باز و گلخانه، با بهره گیری از علم مشاورانی که کشاورزان برتر کشور هستند صورت می گیرد. اکنون گروه تحقیقاتی آقا مهندس برای هر محصول حداقل یک مشاور دارد که می توانند کشاورزان را در بهبود عملکردتان یاری کنند.

در زمینه فروش نهاده های کشاورزی گروه تحقیقاتی آقا مهندس به عنوان عرضه کننده محصولات تضمینی با اصالت و با پایین ترین قیمت شناخته شده است. تمام این افتخارات بی دلیل نبوده و به یاری خداوند با اتخاذ سیاست های کشاورز محور صورت گرفته است.

ما یک هدف اصلی داریم و آن اینکه: با حل مشکلات کشاورز به برد-برد برسیم. ما با تمام وجود سعی میکنیم که این هدف به هیچ وجه فقط یک شعار نباشد.  

ü  طراحی و توسعه این سایت توسط گروه تحقیقاتی آقا مهندس انجام گرفته است.

ü کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تحقیقاتی آقا مهندس می باشد.

ü  محصولات مجازی و دانلودی آقا مهندس  فقط در این سایت عرضه می شود.

ü  تمام محصولات مجازی گروه تحقیقاتی آقا مهندس فقطمخصوص فردی است که بهای  آن را به گروه تحقیقاتی آقا مهندس پرداخته است. در غیر اینصورت استفاده از محصولات

قانوناً و شرعاً غیر مجاز و حرام می باشد و متخلفان توسط وکلای این گروه تحت پیگرد
قانونی قرار می گیرند
.