آقا مهندس

همکاری و کارآفرینی

بیایید مشارکتی کشت و کار کنیم

می دانیم که کشاورزی ما در شرایط موجود اصلا ریسک پذیر نیست. از طرف دیگر همه ما کشاورزان راغب به امتحان کشت محصولات پردآمدتر هستیم ولی مشکل اینجاست که ما یا علم آن را نداریم یا هزینه اولیه لازم را نداریم یا اینکه ریسک این موضوع بیش از حد توان ماست. افزایش قیمت نهاده ها در حالتی اتفاق افتاده است که قدرت خرید کشاورزان پایین آمده است. ما می توانیم این مسئله را بصورت کامل برطرف کنیم. راهکار ما مشارکت تضمینی و قراردادی است. 
با این مشارکت تضمینی و قراردادی شما می توانید اولا هزینه اولیه خود را کاهش و بلکه به صفر برسانید، دوما باتوجه به علمی و اصولی بودن کشاورزی شما در صورت مشارکت با ما می توانید انتظار عملکرد بیشتری داشته باشید، سوما در زمان مشکلات ناخواسته شما یک ارگان علمی را همراه دارید و درنهایت اینکه حتی اگر هم نتیجه نگیرید، زیان به وجود آمده را به تنهایی پرداخت نمی کنید. درواقع ما درصدد مشارکتی هستیم که بر مبنای برد- برد استوار است. این طرح برای کشاورزانی که درصدد سود بیشتر هستند و جوانانی که هزینه اولیه برای کشاورزی پر سود را ندارند بسیار مناسب می باشد. 
یک مزیت دیگر این طرح این است که شما هم میتوانید با ما مشارکت کنید هم با کشاورزان برتر.
 شما کدام را ترجیح میدهید؟

اگر قادر به مشارکت هستید، ما می توانیم شرایطی را برای شما مهیا کنیم که در طی آن هزینه اولیه نهاده هایی همچون بذر و علم لازم در اختیارتان قرار بگیرد. و هر سود و زیانی بود نیز مسؤلیت آن بصورتی که در قرارداد ذکر می شود پذیرفته شود. 
جهت تکمیل اطلاعات خود می توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

با کشاورزی کردن میتوانید سرمایه تان را یک ساله چند برابر کنید

قانون میتوز یا باینری در کشاورزی:

قانون میتوز یا باینری  همانطور که از نامش مشخص است، حالتی را بیان می کند که در آن، از یک واحد  موجود زنده، پول یا هر چیزی؛ ملیونها واحد دیگر به وجود بیاید. اساس آفرینش جهان هستی بر این قانون استوار است. همانطور که همه میدانیم هر موجودی در آغاز فقط یک سلول است که این سلول به دوسلول تقسیم میشود (میتوز) بعد دو سلول دیگر هر کدام به دو سلول و… تا جایی که از همان یک سلول ملیاردها سلول و یا همان موجود زنده بوجود می آید. 

چند برابر کردن سرمایه بوسیله کشاورزی

این قانون که قانون پایه آفرینش است، رد پای آن در سایر حوزه ها دیده می شود. مخصوصا در حوزه اقتصاد. به جرأت می توان گفت که تمام کسانی که خودشان در مدتی اندک برای خود ثروت اندوخته اند از این قانون استفاده کرده اند. این اصل همان اصلی است که بانک ها و مراکز بیمه از آن استفاده می کنند. مراکز بیمه با استفاده از این روش است که در مدت چند سال به شما پول جالب توجهی را برمی گردانند. عقیده محققان عرصه ثروت اندوزی بر این است که تنها راه رسیدن به ثروت و موفقیت در مدت کوتاه استفاده از اصل میتوز است. و تمام ثروتمندان خود ساخته با این اصل به موفقیت مالی رسیده اند. خوب شاید این سوال برایتان پیش آید میتوز چه ربطی به ما و کشاورزی دارد؟ خوب در پاسخ باید بگویم که واضح است که ما میخواهیم از این قانون در کشاورزی استفاده کنیم. ما وقتی صحبت از سود آوری در کشاورزی می کنیم به هیچ وجه کاری به کشاورزان عادی که بدون هیچ مشاوره و بررسی کارشناسانه ای اقدام به کشت یک محصول ناچیز و ارزان قیمت می کنند نداریم. این کشاورزان همان قشری هستند که همیشه می نالند. آنها هیچ وقت اقدام به یک بررسی ساده و علمی نمی کنند و حاضر نیستند حتی فکر کنند که محصولات پردرآمدتری هم هست. همه اینها درحالی است که کشاورزانی که از نظر کارشناسان استفاده می کنند، کشاورزی را بهترین و ساده ترین راه جهت به دست اوردن یک سود قابل توجه در کوتاه ترین مدت ممکن یعنی در یک سال می دانند. استفاده از مشاوران و کارشناسان کشاورزی حتی به صورت رایگان در استان های بزرگ و  توسعه یافته تر بسیار رایج است به همین دلیل هم کشاورزی آنها بسیار سودآورتر است. برای مثال در مناطق اطراف تهران، کرج، اصفهان و… حصول درآمدهای چند ده ملیونی درهکتار در مزرعه و چند صد ملیونی در گلخانه تقریبا عادی است. انشالله در آینده گزارش های ویدیویی از کشاورزان بالا تهیه خواهیم کرد و حتی آموزش های آنها را در اختیارتان خواهیم گذاشت.  در هر صورت باید بدانید که کشاورزی اصولی سود بسیار بیشتری دارد. با یک نگاه ساده به اطراف می توان این را متوجه شد و لازم به تاکید ما نیست. جالب اینکه هزینه اولیه نسبت به سودآوری بسیار کمتر است. و در یک کلام در این کشاورزی، هزینه اولیه چندین برابر خواهد شد و این همان اجرای قانون میتوز است. بنابراین کشاورزان موفق هرساله قانون میتوز را اجرا می کنند. بدون شک همه ما به فکر چند برابر کردن سرمایه خود بوده ایم و راههایی را امتحان کرده ایم. اما شما چند راه می شناسید که بتوانند سرمایه را در عرض چند ماه چند برابر کند؟

بنابراین می توان چند برابر هزینه اولیه را به سرمایه گذار (کشاورز) برگرداند. بعبارت دیگر کشاورزی، قابلیت بسیار بالایی برای اجرای قانون میتوز با حلال ترین و قانونی ترین شکل ممکن را دارد.   اما اجرای آن را به ما و کشاورزان برجسته ای که ما انتخاب می کنیم بسپارید.

ما معتقدیم که امروزه برای کشاورزی سودآور تنها چیزی که لازم است یک کشاورز مدیر و داناست.

بنابراین ما توصیه می کنیم که این راه را امتحان کنید ما در قبال و وکالت هایی که انجام میدهیم متعهد می شویم که هزینه اولیه شما را چند برابر کنیم. اگر قصد همکاری با ما را دارید بهتر است اول تحقیقات و مشاوره های  لازم را با افراد مورد اطمینان خود انجام دهید و سپس با ما تماس بگیرید تا نام شما را بعنوان متقاضی میتوز یا باینری ثبت کنیم. در هر حال در صورتی که توضیحات اینجا کامل نبود و یا مایل بودید با اطلاعات بیشتری از این طرح کسب کنید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.