دوره مشاوره افزایش عملکرد تضمینی صیفیجات

افزایش عملکرد گوجه فرنگی تا دو برابر

دوره مشاوره افزایش عملکرد تضمینی گوجه فرنگی

مشاوره صیفیجات

دوره مشاوره افزایش عملکرد تضمینی فلفل دلمه ای

افزایش عملکرد تمینی بادمجان

دوره مشاوره افزایش عملکرد تضمینی بادمجان

لطفا صدای بلند گوی تان را باز کنید

دوره مشاوره افزایش عملکرد تضمینی صیفیحات

به طور خلاصه مزایای دوره مشاوره گروه تحقیقایت آقا مهندس:

1-افزایش عملکرد تا دو برابر .

2- موثرترین و ارزان ترین راهکارها و برای کنترل سریع علف های هرز و گل جالیز.

3- کنترل و مدیریت بیماری ها (کاهش بوته میری تا 99 درصد).

4- آموزش صفر تا صد گوجه کاری حرفه ای (یک بار برای همیشه بطور کامل گوجه کاری حرفه ای را یاد بگیرید).

5- مدیریت حرفه ای مزرعه صیفیجات را بیاموزید.

6- بدون ریسک صیفی کاری کنید.

 

توضیحات:

همانطور که همه ما در جریان هستیم امسال سال بسیار امیدوارکننده ای برای کشاورزان به نظر می رسد. و همه بسیار امیدواریم که کشاورزان به آنچه که استحقاق آن را دارند برسند. سال قبل بسیار سال پر برکتی برای کشاورزان بود و البته این روند خوب هنوز ادامه دارد. به طوری که همه کشاورزان با یک فصل کشت توانستند سرمایه ای که گذاشته بودند چند برابر کنند به ندرت می توان چنین شرایطی را در ایران تجربه کرد که سرمایه شما در عرض چند ماه چند برابر شود. علاوه بر اینها بسیاری از کشاورزان در سال 97 گلخانه دار شدند و توانستند همه یا بخش بزرگی از هزینه اولیه را جبران کنند. به هر حال  با وجود شرایط نامناسب اقتصادی، کشاورزی ما روزهای خوبی را سپری می کند. این شرایط خوب افراد زیادی را به کشت و کار در سال زراعی پیش رو  ترغیب کرده و بنابراین تعداد کشاورزان و سطح زیر کشت افزایش پیدا کرده. همین موجب شده که نیاز به نهاده های کشاورزی مانند بذر، کود و سم به شدت افزایش پیدا کند. این در حالی است که واردات نهاده ها با مشکلات زیادی رو به رو شده است و مشکل کمبود و گرانی نهاده های درجه یک بوجودآمده است. اما عزیزان متقلب همیشه در صحنه هم بیکار ننشسته و لطف کرده اند و این کمبود ها را بر طرف کردند به طوری که طبق آماری که از مراجعان ما به دست آمده از هر 10 نفر گوجه کاری که برای اولین بار گوجه کاری را شروع کردند، 4 نفر از آنها سرشان کلاه رفته است آنهم فقط در همین مرحله اول کشت. خدا می داند زمان مصرف کود و سم برسد این افراد چقدر کارشان سخت خواهد شد . به هر حال تنها تقصیر این افراد این است که نمی دانند چه خبر است. شاید شما هم این شرایط را تجربه کنید! یا حتی تجربه کرده باشید!

به طبع همه می دانیم که اگر بذر تقلبی بگیرید، خشت اول را کج گذاشته اید و دیر یا زود متوجه میشوید که تقریبا هزینه هایتان را بر باد داده اید بزرگترین اشتباه ممکن این است که بذر تقلبی بخرید.

اگر کود و سم تقلبی بخرید، به طبع عملکرد محصولتان به شدت کاهش می یابد.

اما اگر هم بذر تقلبی و هم کود و سم تقلبی بخرید، به طبع کاملا ضرر کرده اید و نمی توانید انتظار سود کردن را داشته باشید.

ما می توانیم شما را از شر تمام دردسرهای نهاده های تقلبی نجات دهیم این اولین و کم ترین مزیت مشاوره ماست. نه به این دلیل که محصول اصلی داریم که به شما بفروشیم، به هیچ وجه، بلکه ما محصولات اصلی را می توانیم از محصولات تقلبی تشخیص دهیم. ما محصولاتی را که برای استفاده پیشنهاد می کنیم از آن ها مطمئن هستیم به طبع  اگر عملکرد شما افزایش پیدا نکند ضمانت ما باطل می شود. و شما می توانید قرارداد را فسخ کرده و هزینه پرداختی تان را پس بگیرید.

اما اصل قضیه اینجاست که شما بخواهید عملکردتان افزایش و بلکه دو برابر شود تا بیشتر و بیشتر سود کنید. ما معتقدیم که شما با انتخاب یک رقم مناسب 50 درصد راه را رفته اید. اما 50 درصد دیگر است که تعیین می­کند که شما هم اندازه بقیه عملکرد بگیرید یا چند  برابر آنها. در کشاورزی تنها عصای دست شما میزان دانش شما از محصولی است که می کارید و در واقع میزان دانش شماست که تعیین می کند چقدر سود کنید. دانش اینکه چه رقمی بکاریم و چگونه تغذیه، آفات و بیماری های آن محصول را کنترل کنید. اگر این دانش را ندارید یا اینکه به اندازه کافی نیست، مشکلی نیست؛ ما برای رفع همین مشکل در خدمت شما هستیم.

اگر به دنبال این هستید که عملکردتان را بیشتر کنید، به شما اطمینان میدهیم که ما میتوانیم خواسته شما را برآورده کنیم. تمام ریسک های تولید را به ما بسپارید و شما فقط فروش تان را مدیریت کنید. با دوره مشاوره ما ریسک های عوامل زیان آور را از بین ببرید و عملکردتان را تا دو برابر افزایش دهید.

شرایط تهیه دوره مشاوره ما:

1- عقد قرارداد حضوری یا غیر حضوری: در صورتی که امکان حضور در یکی از دفاتر اعضای گروه تحقیقاتی آقا مهندس، در کرج را داشتید می توانید بصورت حضوری قرارداد ببندید و یا اینکه بصورت تلفنی از ما بخواهید که قرارداد را برای شما ارسال کنیم تا شما پس از مطالعه و بررسی، در صورت صلاحدید قرارداد را امضا کرده و برای ما فکس کنید یا  از طریق یکی از شبکه های مجازی ارسال کنید تا امضا و مهر گروه را بخورد و برای شما باز پس فرستاده شود.

2-قیمت دوره مشاوره ما بصورت اقساطی و به مبلغ دو ملیون الی دو ملیون و پانصد هزار تومان برای فضای باز و سه ملیون تومان برای گلخانه برای هر هکتار است.  شما میتوانید مبلغ دوره را در سه قسط پرداخت کنید و در هر مرحله در صورتی که از دوره ما ناراضی بودید مبلغ پرداختی را پس بگیرید و قرارداد را فسخ کنید.